modelky

250944586_239284331519290_8672650625536446688_n
máte otázku?
zeptejte se na dostupné termíny a ceník

walking acts

walking akty

Živé sochy na dekadentní párty, svítící LED hostesky v extravagantních kostýmech na firemní večírek nebo NPC pro vaši herně laděnou akci – to vše umíme s našim týmem a obsáhlou kostymérnou zařídit. Vy už si jen vyberete, zda máme mlčky dekorovat prostor, teatrálně se procházet anebo aktivně zadávat herní úkoly hostům vaší akce. 

models

modelky

Nabízíme modelky pro fotografy, vizuální umělce a návrháře. Rády sestavíme show na podporu vaší značky nebo jako uvedení nového produktu na trh. Účastníme se focení reklam a propagačních materiálů firem působících v herním a zábavním průmyslu.

special projects

Umělecké projekty

Vnímáme se jako umělkyně a věříme, že na tomto poli je nutné se podporovat navzájem. Rády se proto zúčastníme vašeho uměleckého projektu, který dává hlubší smysl nebo má důležitý společenský a edukativní přesah. Aktuálně spolupracujeme se sdruženími zabývajícími se tematy jako erotická inteligence a enviromentální udržitelnost.

1641514602164

hudební videoklipy

Máme za sebou spolupráce se zpěvačkami různých hudebních stylů. Umíme dodat performerky jak s ohněm, tak se světelnou show a vymyslet jednoduché a zvládnutelné choreografie a společné interakce. Chápeme, že natáčení klipu je časové náročná záležitost a víme, které záběry vypadají na kameře nejlépe. Rády přichystáme styl našich kostýmů i barvy našeho LED vybavení k tematu vašeho hudebního videoklipu. Ukázky videoklipů naleznete zde.