party show

74662472_3101176613291018_3515872795579908096_o
máte otázku?
zeptejte se na dostupné teríny a ceník

led gogo dance

led gogo tanec

Nejpopulárnější typ vystoupení skupiny BoomCats dobývá pódia nočních a tanečních klubů!

Naše LED tanečnice jsou pro návštěvníky zajímavou novinkou oproti klasickým GoGo show. Během vystoupení manipulujeme s různým svítícím vybavením, celkový vizuál také podporují extravagantní a LED kostýmy. Stejně jako běžné GoGo tanečnice tančíme na hudbu vašeho DJ.

Standardně jsou v ceně 4 vstupy trvající 5-10 minut, tančíme s různým svítícím vybavením. Dle prostoru také rády nabídneme procházení přímo na parketu mezi tančícími návštěvníky.

fire gogo dance

fire gogo tanec

Živelnost a divokost na vaší party? Není lepší řešení, než přidat skutečný oheň! Spoře avšak vkusně oděné sexy tanečnice s ohněm přidají vašemu eventu ten správný punc luxusu.

Používáme speciální palivo se sníženou hustotou kouře a striktně dodržujeme bezpečnostní zásady. To je také důvod, proč jsme jako jediná skupina v ČR vystupovaly s ohněm v interiéru klubů jako je Duplex a Fashion Club. 

walking acts

walking akty

Chcete, aby vaši hosté sdíleli skvělé fotky z vaší akce? Pozvěte si naše krásné dívky ve výrazných kostýmech a nechte nás být tím nejvýraznějším prvkem na parketu! 

Během večera procházíme mezi lidmi, vytváříme zábavné a příjemné interakce a rády podněcujeme hosty k focení se s námi, což vytváří výborný dojem z vaší akce na sociálních mediích.

akrobatky na chůdách

Chůdaři jsou více než jen lidé na chůdách, jsou to skuteční baviči! Díky výrazným kostýmům a své nadprůměrné výšce jsou ideální do zaplněných prostor nebo místo hostesky, která by vítala vaše hosty.