tanec s ohněm

pfw_2k19_show_FullRes_0060
máte otázku?
zeptejte se na dostupné termíny a ceník

stage show

stage show

fireshow

Efektní, žhavá a plná speciálních efektů – to je naše ohňová show!

Představení může trvat od 5-15 minut a choreografii předvádíme na vlastní mix hudby. Show lze provést v počtu 2-8 vystupujících.

Ohnivá show je vhodná do větších prostorů, například jako program na veletrh, motosraz,
do kasína či na hudební festival.

welcoming Guests

vítání hostů s plamenomety

Překvapíme vaše hosty skutečným ohněm! Tento program je ideální pro restaurace, kluby a na firemní večírky. Víme, že první dojem
je rozhodující. Uvítáme proto ochotně a s úsměvem návštěvníky
vaší akce, budeme s nimi interagovat a rády se s nimi vyfotíme na sociální sítě. Ideální délka performance je 1-2 hodiny v počtu 1-8 umělkyň.

fire gogo dance

fire gogo tanečnice

Jako jediné na české scéně vám nabízíme ohnivé GoGo tanečnice! Otevřený oheň v rukou krásných žen upoutá oči návštěvníků vašeho klubu.
To vše za dodržení přísných bezpečnostních opatření.

Pokud si nejste jistí, zda půjde show provést na vámi vybrané lokaci, velmi rády se sejdeme ještě před akcí, abychom předvedly velikost efektů a prodiskutovaly všechny bezpečnostní zásady.

Pro interiérové show používáme nadstandardní palivo s velmi slabým kouřem oproti kouři z lampového oleje. Vystupujeme v klubech jako je Duplex, Mecca, Fashion Club a v dalších.

 

pyrotechnické efekty

Přáli byste si, aby vaše párty měla jiskru? Není problém! Umíme vykouzlit zážitek jako z ohňostroje i v uzavřených prostorech. Používáme speciální pyrotechniku určenou do interiéru. Kvůli bezpečnosti je vše potřeba prodiskutovat ještě před samotnou akcí.