fire•light•party•modelky

o naší

crew

originální show

Dámská skupina BoomCats sídlící v Praze byla založena v roce 2018. Spojuje všestranně nadané umělkyně a tak vytváří jedinečné programy pro váš event. 

O vystoupení

Naše ORIGINÁLNÍ SHOW jsou plné sexy extravagance, speciálních efektů a pyrotechniky. Jsme významná skupina pražské klubové scény s řadou spokojených klientů. 

Propojujeme GOGO tanec s ohněm, světelnou show a akrobacií. Posouváme tak zastaralé pojetí GOGO tance na něco svěžího, moderního a vkusného. Objednejte si i do svého klubu GOGO tanečnice se skutečným ohněm!

Naše vystoupení je ideální do kasína, na motorkářský sraz nebo hudební festival, na party či eroticky a BDSM laděné akce.
Při vystoupení klademe vždy velký důraz na bezpečnost.

Sexy holky a vůně benzínu

Na začátku naší cesty na české scéně neexistovalo nic jako SEXY FLOW ARTS či nový cirkus. Flow arts je směr umění zahrnující akrobacii, žonglování, fire show,
točení a manipulaci s předměty jako například hulahoop.

Rozhodly jsme se okořenit klasické pojetí tohoto směru špetkou vášně a sexappealu. Spojuje nás odhodlání vložit maximum do každé naší show.

sexy flowarts

tréninky • workshopy

Do akce!

Jsme skupina složená ze silných, inteligentních a nezávislých žen. Milujeme pohyb a vzájemně se podporujeme ve zlepšování. 

Trvá roky vytrvalého tréninku dosáhnout na úroveň dovedností, které předvádíme během show. Abychom se stále zlepšovaly, pořádáme tréninky, workshopy a skillsharing každý týden v Praze. Pokud se chceš stát členkou, NAPIŠ nám! Těšíme se na tebe.

napište nám
vydejme se společně za úžasným zážitkem

kontakt

BOOMCATS.SHOW@GMAIL.COM
+420 723 281 427
Praha, Česká Republika